Dowiedz się, w jaki sposób działa Edgar.

Jak dostarcza energii?
Składnikiem, który dostarcza energii równomiernie i na długi czas, jest inteligentna sacharydowa mieszanka będąca podstawowym elementem składu produktu.

W jaki sposób przedłuża wydajność?  Edgar zawiera substancje, które poprawiają sprawność fizyczną, zmniejszają uczucie zmęczenia oraz chronią przed zakwaszeniem organizmu.

W jaki sposób przyspieszają regenerację? Produkt zawiera aminokwasy, które znacząco wpływają na regenerację mięśni oraz kontrolują je podczas wysiłku fizycznego.

 

Dodają energii

Wiesz, co dodaje energii Twoim mięśniom podczas wysiłku fizycznego? Nie są to ani białka, ani witaminy, których ciało nie jest w stanie zużywać podczas wysiłku. Są to węglowodany. Edgar zawiera cztery różne typy węglowodanów, a każdy z nich ma inną rolę i dodaje energii w różnych fazach wysiłku fizycznego.

Inteligentna mieszanka węglowodanów dla doskonałej wydajności podczas ćwiczeń

Edgar zawiera cztery rodzaje węglowodanów. Węglowodany takie jak glukoza i sacharoza gwarantują natychmiastowe dostarczenie energii. Energii dostarcza również maltodekstryna węglowodan prosty, który uwalnia glukozę stopniowo. Wydajność utrzymuje i optymalizuje palatynoza węglowodan z niskim indeksem glikemicznym.

Dodatki, które dodadzą Ci skrzydeł

Aby maksymalnie wykorzystać potencjał energy-drinka dodaliśmy również białko serwatkowe, które przedłuża uwalnianie glukozy, a także dostarcza potężną dawkę energii dla mięśni. Tłuszcze MCT podczas wysiłku fizycznego zamieniają się w dodatkowe źródło energii.

Zwiększa wytrzymałość

Twój organizm podczas wysiłku czerpie energię z dwóch źródeł. Pierwsze z nich to polisacharyd glikogen, który jest dość łatwo dostępny, ale jego ilość jest ograniczona. Drugim źródłem są tłuszcze, które sprawiają jedynie, że organizm zostaje mniej obciążony. W przypadku gdy glikogen zostanie dostarczony, zwiększy się udział spalanych tłuszczów, który zmusi Cię do zwolnienia tempa. Jeżeli nie chcesz zwolnić, powinieneś dostarczyć organizmowi substancje, których brakuje w mięśniach. Dlatego potrzebujesz Edgara!

Z Edgarem dojdziesz dalej i osiągniesz więcej.

nergia pozyskana z cukrów jest doskonałą pożywką dla wysiłku fizycznego. Jednak same cukry nie są wstanie zapewnić wytrzymałości fizycznej przez długi czas. Dlatego Edgar posiada jeszcze jeden magiczny składnik: nieesencjalny aminokwas - beta-alaninę - który poprawia sprawność fizyczną oraz zmniejsza zmęczenie. Cytruliny, które powodują rozszerzanie naczyń krwionośnych, sprzyjają przemianie tłuszczów w energię, chronią przed zakwaszeniem oraz uczestniczą w detoksykacji wątroby.

Stały dopływ energii bez ciężkości na żołądku oraz nudności

Edgar dostarcza energii w takiej ilości, co pełnowartościowy posiłek. W takim razie jaka jest różnica? Przykładowo, klasyczny obiad powoduje spowolnienie trawienia, natomiast po spożyciu Edgara będziesz czuł się lekko. Konwencjonalne stymulanty energetyczne dodatkowo obciążają żołądek barwnikami, słodzikami, glutenem, konserwantami oraz kofeiną... Edgar nie zawiera żadnego z tych składników!

Dobra kondycja ciała i mózgu

Glukoza powoduje szybki przypływ energii nie tylko do ciała, ale też do mózgu. Odpowiednia ilość tego składnika poprawia koordynację ruchów, koncentrację i orientację w nieznanym otoczeniu. Edgar stale dostarcza Twojemu mózgowi glukozę, dzięki czemu możesz przez dłuższy czas koncentrować się na tym, co najważniejsze podczas treningu czy rywalizacji.

Przyspiesza regenerację

Regeneracja jest zasadniczą częścią procesu treningowego. Przyrost mięśni następuje właśnie wtedy, kiedy odpoczywają po wysiłku fizycznym. Edgar poradzi sobie również z tym!

Aby Twoje mięśnie były mniej zmęczone

Podczas wysiłku fizycznego Twoje ciało utrzymuje wyrównany poziom glukozy. Gdy dostarczysz sobie glukozy, następuje proces glukoneogenezy, podczas którego glukoza zaczyna tworzyć się z galwanoplastycznych aminokwasów. Tak zwane aminokwasy BCAA wyraźnie wpływają na regenerację masy mięśniowej. Ciało używa ich jako bezpośrednie źródło energii, więc nie dochodzi do zbytnio złożonych procesów glukoneogenezy. Regenerację wspiera również aminokwas glutamina poprzez swoje silne działanie kataboliczne. Z Edgarem Twoje mięśnie nie będą zbytnio wyczerpane oraz lepiej się zregenerują.

Odpoczynek bez preparatów regenerujących

Istnieją również preparaty przystosowane specjalnie do regeneracji organizmu. Dzięki długoletnim testom oraz współpracy z elitarną grupą sportowców wiemy, że ich ciała świetnie regenerują się nawet bez specjalnych preparatów. Edgar perfekcyjnie spełnia swoją funkcję.